نگارنده دانش

۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

فروشگاه کتاب نگارنده دانش بیش از یک دهه است به‌صورت تخصصی در زمینه فروش کتب تخصصی دانشگاهی فعالیت دارد. به‌کمک این سایت می‌توانید انواع کتاب‌های دانشگاهی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را در رشته‌های مختلف فنی و مهندسی، علوم پزشکی، هنر، علوم انسانی، آزمون‌های دانشگاهی و دروس عمومی خریداری کنید. علاوه‌بر این امکان خرید کتب کمک درسی در مقاطع تحصیلی پایین‌تر از ابتدایی گرفته تا متوسطه و کنکور در این سایت قابل خرید می‌باشد. هر یک از کتب دانشگاهی براساس رشته تحصیلی مرتب شده و بر اساس ناشر و نویسندگان گوناگونی که دارد دسته‌بندی شده تا سریع‌تر کتابی را که دنبالش هستید پیدا کنید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف نگارنده دانش دسترسی داشته و می‌توانید محصولات این فروشگاه کتاب دانشگاهی را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. اگر به‌دنبال سایتی برای خرید کتاب دانشگاهی در رشته‌های مختلف برق، پزشکی، مکانیک، کامپیوتر و… هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت نگارنده دانش را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در خرید کتاب کمک درسی و کنکور از این سایت دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های نگارنده دانش که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از نگارنده دانش دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

ارسال کنید

با #تخفیفه، کم‌خرج زندگی کن!