کد تخفیف نوار

۵ امتیاز از ۵ از ۶ رای

لیست کدهای تخفیف نوار

درباره نوار

سایت و اپلیکیشن نوار به‌صورت تخصصی در زمینه فروش کتاب الکترونیکی به‌صورت متنی و صوتی فعالیت دارد. به کمک این اپ می‌توانید به انواع مختلفی از کتاب‌ها بر اساس ناشر و نویسندگان متعددی دسترسی داشته و متناسب با چیزی که مورد پسندتان است با چند کلیک ساده کتاب را در دو نسخه الکترونیکی و صوتی خریداری کنید. به‌محض خرید کتاب جهت دانلود در دسترس قرار گرفته و به آن دسترسی خواهید داشت. در هر صفحه از کتاب‌های این سایت امکان نقد و بررسی و امتیاز دادن به محصولات قرار دارد و نسخه نمونه‌ای هم از هر دو کتاب صوتی و الکترونیکی قرار دارد که می‌توانید از کیفیت صدای گوینده و ترجمه‌ای که مترجم روی کتاب انجام داده مطلع شده و خریدی مطمئن داشته باشید.

یکی دیگر از بخش‌های این برنامه پادکست می‌باشد که مدتی است در این اپلیکیشن اضافه شده است. گروه‌های مختلفی که قادر به تهیه و تولید محتوای پادکست هستند برنامه‌هایی را به‌صورت پادکست تهیه کرده‌اند که برخی تخصصی بوده و برخی موضوع عمومی دارند. در هر قسمت نیز به موضوعات جدیدی در هر پادکست از این کانال‌ها پرداخته شده که برای افرادی که اهل گوش دادن به پادکست هستند جذاب خواهد بود.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف نوار دسترسی داشته و می‌توانید انواع کتاب صوتی و الکترونیکی را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. اگر به‌دنبال اپلیکیشنی برای خرید کتاب الکترونیکی و صوتی هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف برنامه نوار را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در خرید محصولات از این فروشگاه اینترنتی تبریز دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان در خرید اینترنتی بهره‌مند شوند.