کد تخفیف مستر بلیط

۴.۸ امتیاز از ۵ از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف مستر بلیط

درباره مستر بلیط

مستر بلیط یک سامانه‌ی رزرو آنلاین بلیط هواپیمای داخلی، قطار و اتوبوس است که فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرد و در ابتدا تنها یک وبسایت رزرو آنلاین هواپیما بود. با استفاده از سایت و اپلیکیشن مستر بلیط می‌توان انواع بلیط هواپیما، اتوبوس و قطار را به مقاصد مختلفی از شهرهای ایران با قیمتی مناسب خریداری کرد. با ثبت نام و خرید بلیط از این سایت در هر سفر خود می‌توانید امتیاز دریافت کرده و با بالاتر رفتن امتیازاتتان از آنها برای دریافت کد تخفیف استفاده کنید. ممکن است که سفرتان را به هر دلیلی لغو کنید که در این صورت نیازی به حضور فیزیکی نخواهید داشت. کافی است وارد صفحه کنسلی بلیط شده و پس از وارد کردن صورت حساب و شماره موبایل بلیط خریداری شده را کنسل کنید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف مستر بلیط دسترسی داشته و می‌توانید انواع بلیط پرواز داخلی، قطار و اتوبوس را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. اگر به‌دنبال سایتی برای خرید آنلاین بلیط قطار، هواپیما و اتوبوس هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف برنامه مستر بلیط را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در خرید بلیط اینترنتی از این سایت و اپلیکیشن دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.