۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

مبین نت از اپراتورهای ارائه دهنده خدمات اینترنت(ISP) می‌باشد که امکان ارائه اینترنت TD-LTE را در شهرهای تحت پوشش خود قرار داده است. با استفاده از خدمات این شرکت می‌توانید این نوع اینترنت را با سرعت و حجم مختلف خریداری کنید. ارائه بسته‌های متنوع سبب شده تا متناسب با نیازتان بتوانید از خدمات اینترنتی این شرکت استفاده کنید. علاوه بر خدمات اینترنت خدمات دیگری نظیر اینترنت اختصاصی، راهکارهای ارتباطی(VPN)، خدمات کولوکیشن، ویدئو کنفرانس، اینترنت اشیا و سرور مجازی نیز توسط این شرکت ارائه می‌شود که مناسب سازمان‌ها، ادارات و مدارس می‌باشد.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف مبین نت دسترسی داشته و می‌توانید خدمات اینترنت پرسرعت TD-LTE را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. اگر به‌دنبال اپراتور جدیدی برای راه‌اندازی اینترنت خانگی هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت مبین نت را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از خدمات اینترنت این شرکت دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های مبین نت که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از مبین نت دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

ارسال کنید

با #تخفیفه، کم‌خرج زندگی کن!

 • دریافت اینترنت هدیه ۲ گیگ مبین نت
  مبین نت
  پیشنهاد تخفیف‌دار
  فعلاً معتبر

  دریافت اینترنت هدیه ۲ گیگ مبین نت

  اگر به‌تازگی به خانواده مبین نت پیوسته‌اید یا از مشترکان این سرویس ارائه دهنده اینترنت TD-LTE هستید، با تکمیل حساب ...

  پیشنهاد تخفیف‌دار
  مشاهده