۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

ملی پیامک که از شرکت‌های فعال در زمینه ارائه خدمات ارسال و دریافت پیام کوتاه تحت وب و انبوه می‌باشد فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ توسط تیمی خلاق و جوان با هدف قرارگیری به‌عنوان بهترین پنل اس‌ام‌اس آغاز نموده است. از همان ابتدا ملی پیامک چهارچوب فعالیت خود را بر پایه بهبود فرهنگ استفاده از پیام کوتاه و ارائه‌ی بهترین و جدیدترین خدمات به کاربران بنا نهاده که با مراجعه به وبلاگ آن می‌توان این موضوع را بررسی کرد. تمرکز روی تولید محتوا و ارائه راهکارهای بازاریابی پیامکی به‌صورت کاملاً رایگان از اهداف اولیه این برند بوده و است.
با استفاده از ملی پیامک می‌توانید از تمامی اپراتورهای ارسال پیامک انبوه نظیر خطوط ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰، خطوط ثابت تهران، خطوط بین‌المللی و خطوط تجاری اقدام به ارسال و دریافت پیامک انبوه بر روی بستر اینترنت کنید.
در این صفحه به معرفی کوپن و کد تخفیف ملی پیامک برای خرید پنل پیامکی ارزان قیمت و خطور پیامکی می‌پردازیم که با استفاده از آنها می‌توانید خریدی لذت‌بخش و ارزان داشته باشید. پیشنهاد می‌کنیم اگر زیاد اهل استفاده از پیامک هستید حتماً با عضویت در فرم خبرنامه در زیر همین بخش، از جدیدترین کوپن تخفیف ملی پیامک در ایمیل خود آگاه شوید. همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از خدمات این سامانه پیام کوتاه دارید، از شما خواهشمندیم تجربیات خود را از بخش ”نقد و بررسی“ با ما به اشتراک بگذارید.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های ملی پیامک که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

search مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از ملی پیامک دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

send ارسال کنید

به‌جای کرونا، تخفیف بگیرید!