کد تخفیف مامان پز

۵ امتیاز از ۵ از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف مامان پز

درباره مامان پز

مامان پز همانطور که از نامش مشخص است سایتی در زمینه سفارش آنلاین غذا می‌باشد با این تفاوت که غذاهای تهیه شده خانگی بوده و توسط مامان‌ها تهیه شده است. اگر آشپز هستید و تبحری در این کار دارید، می‌توانید با ثبت نام به عنوان مامان‌ها، به‌عنوان آشپز در این سایت و اپلیکیشن ثبت نام کرده و هر فردی که بر اساس موقعیت مکانی نزدیک به شما درخواست غذا می‌کند از طریق این سایت برای آنها ارسال کنید. برای سفارش غذا از این سایت باید حداقل ۴ پرس سفارش دهید که برای سفارش‌های بالای ۱۵ پرس ارسال رایگان خواهد بود. ارسال غذا نیز توسط پیک بوده و یک روز پس از اینکه سفارش خود را ثبت کرده باشید ارسال می‌شود. به عبارتی برای سفارش غذا از این سایت باید یک روز زودتر اقدام کنید که در این حالت برای میهمانی‌های خانگی مناسب است.

لازم به ذکر است که غذاهای تولید شده که به‌صورت خانگی تهیه می‌شوند دارای کارت بهداشت بوده و آشپزها هر سال باید اقدام به تمدید این کارت کنند که همین موضوع اطمینان خاطر از اینکه غذایی سالم دریافت می‌کنید را به‌همراه دارد.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف مامان پز دسترسی داشته و می‌توانید انواع غذای خانگی را با قیمت ارزان سفارش دهید. اگر به‌دنبال سایتی برای سفارش غذای خانگی آنلاین هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت مامان پز را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در خرید غذا از این سایت دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.