کد تخفیف لرنیتو

۴.۹ امتیاز از ۵ از ۱۲ رای

لیست کدهای تخفیف لرنیتو

درباره لرنیتو

لرنیتو یک سامانه آنلاین آموزشی است که با روش‌های مختلفی امکان آموزش، یادگیری و افزایش مهارت‌های شما را در موضوعات مختلف تامین می‌کند. در حال حاضر این سایت دارای سه محصول است که شامل بوک، آزمون و ویدئو می‌باشد. به کمک هر یک از این امکانات می‌توانید مهارت‌های خود را بالا ببرید که به ترتیب شامل کتاب، آزمون‌های آنلاین و ویدئوهای آموزشی هستند. دانش آموزان و مدرسین متعددی در این سایت و اپلیکیشن فعال هستند که هر یک دارای تخصص خاصی می‌باشند و به‌کمک آنها می‌توانید مهارت‌های خود را بالا ببرید. اگر هم دارای یک واحد آموزشی هستید می‌توانید با درخواست نمایندگی از ابزار و محصولات این سایت استفاده کرده و ضمن تامین ابزار اموزشی امکان کسب درآمد داشته باشید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف لرنیتو دسترسی داشته و می‌توانید از خدمات آموزشی این سایت با قیمت ارزان‌تری استفاده کنید. اگر به‌دنبال سایتی برای شرکت در آزمون‌های انلاین یا ساخت کتاب الکترونیکی هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت لرنیتو را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از محصولات آموزشی این سایت دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.