۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

سایت و اپلیکیشن لنز متعلق به ایرانسل می‌باشد که با خرید اشتراک در آن یا استفاده از بسته‌های ایرانسل که مخصوص همین برنامه هستند می‌توانید به انواع محتوای ویدئویی دسترسی داشته باشید. این اپلیکیشن انواع فیلم و سریال، مستند، انیمیشن و سایر محتواهای ویدئویی را بر اساس ژانر، سال تولید و عوامل برنامه در خود دارد که به‌صورت دوبله و زیرنویس در دسترس هستند. با خرید اشتراک این برنامه می‌توانید در هر جایی از طریق اپلیکیشن اندروید یا IOS به این محتواها دسترسی داشته باشید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف لنز دسترسی داشته و می‌توانید انواع فیلم و سریال را در این اپلیکیشن با خرید اشتراک ارزان مشاهده کنید. اگر به‌دنبال اپلیکیشنی برای دیدن انواع فیلم و سریال هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت و اپلیکیشن لنز را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از این برنامه فیلم و سریال دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های لنز که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از لنز دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

ارسال کنید

با #تخفیفه، کم‌خرج زندگی کن!