۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

فروشگاه اینترنتی عشق کتاب به‌صورت تخصصی در زمینه فروش کتاب‌های کمک آموزشی فعالیت دارد که می‌توانید انواع کتاب آموزشی، کمک درسی، کنکور و کتاب دانشگاهی را خریداری کنید. ارسال سریع سفارشات خصوصا در دوران تحصیلی اهمیت بالایی دارد که برای همین منظور این سایت سفارشات شهر تهران به‌صورت ٢٤ ساعته و ٤٨ ساعته برای شهرستان‌ها ارسال می‌کند. می‌توانید کلیه کتاب‌های کمک آموزشی خود را در مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی، متوسطه اول، متوسطه دوم، کنکور و دانشگاه با بیشترین تخفیف ممکن خریداری نمایید. یکی از مزایای این سایت ارسال رایگان سفارشات بیشتر از ۱۵۰ هزار تومان به سراسر نقاط ایران است که برای شهرستان‌ها نیز شامل یک هدیه رایگان می‌باشد.

کلیه‌ی کتب‌ها بر اساس ناشران کمک آموزشی کشور همچون گاج، خیلی سبز، مهروماه، قلم چی، کاگو، گلواژه، مبتکران، منتشران، خواندنی، الگو، کلاغ سپید، و… مرتب‌سازی شده و در دسترس می‌باشند.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف عشق کتاب دسترسی داشته و می‌توانید کتاب درسی و آموزشی را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. اگر به‌دنبال سایتی برای اینترنتی کتاب کمک آموزشی و کنکور هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت عشق کتاب را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در خرید کتاب آنلابن از این سایت دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های عشق کتاب که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از عشق کتاب دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

ارسال کنید

با #تخفیفه، کم‌خرج زندگی کن!