کد تخفیف کارنامه

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف کارنامه دسترسی داشته و می‌توانید خدمات کارشناسی خودرو در محل برای خرید ماشین با صدور کارت کارشناسی فنی، بدنه و مشاوره قیمت

۴.۹ امتیاز از ۵ از ۳۶ رای

لیست کدهای تخفیف کارنامه

درباره کارنامه

یکی از مشکلاتی که هنگام خرید خودرو وجود دارد نگرانی از سلامت فنی و بدنه آن است. کارنامه به عنوان یکی از سرویس‌های سایت دیوار و هم راستا با این اپلیکیشن آگهی آغاز به کار کرده تا فرآیند کارشناسی خودرو در محل را برای شما انجام دهد. اگر قصد خرید ماشین دارید، کافی است اپلیکیشن کارنامه را باز کرده و مشخصات خودرو خود را برای ارسال کارشناس وارد کنید.

این مشخصات شامل برند خودرو، مدل، محل بازدید از خودرو و ساعت حضور کارشناس است. بعد از ورود این مشخصات هزینه کارشناس برای بررسی و کارشناسی خودرو به شما نمایش داده می‌شود که با پرداخت و ثبت سفارش، در تاریخ و ساعتی که مشخص کردید کارشناس جهت بررسی فنی و بدنه خودرو در محل حاضر می‌شود.

کارشناسی فنی و فروش خودرو

علاوه بر اینکه به کمک برنامه کارنامه می‌توانید از خدمات کارشناسی استفاده کرده و برگ تایید فنی و بدنه سالم دریافت کنید، این امکان هم وجود دارد که برای فروش خودرو به بهترین قیمت نیز از این سایت کمک بگیرید.

کارشناسان بخش فروش پس از اینکه درخواست خود را برای فروش ثبت می‌کنید، در محل حاضر شده و خودرو شما را از نظر فنی و بدنه به صورت رایگان، بررسی خواهند کرد. سپس به کمک بخش بازاریابی افرادی که دنبال خودرو هستند را یافته و خودرو شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین قیمت به فروش خواهد رفت.

ویژگی‌ها و مزایای استفاده از اپلیکیشن کارنامه

در اپلیکیشن کارنامه خریداران و فروشندگان خودرو می‌توانند با خیال راحت معامله کنند و در وقت خود نیز صرفه‌جویی نمایند. کلیه روند قیمت گذاری خودرو، مراحل انتقال سند خودرو مطابق با قانون جدید، فرآیندهای محضری و اداری، تنظیم قرارداد بین خریدار و فروشنده توسط افراد متخصص در کارنامه انجام می‌گیرد.

بی طرفانه بودن قیمت گذاری خودرو نیز یکی از کلیدی‌ترین مزایا برای افرادی است که قصد خرید و فروش خودرو خود را دارند. همچنین متخصصین فعال در زمینه قیمت گذاری ماهر و با تجربه بوده و متعهدند که اطلاعات به روز و جدیدی در خصوص دنیای خودروها در اختیار داشته باشند.

یکی دیگر از مواردی که باعث افزایش کیفیت عملکرد این مجموعه می‌شود، دسترسی به تجهیزات پیشرفته ای است که دقت بررسی‌های نهایی را افزایش می‌دهد. انجام مشاوره حقوقی در مراحل مختلف خرید و فروش خودرو، ارائه گواهی جبران خسارت و گارانتی، تضمین اصالت بدنه خودرو و فنی، کمک کردن به رابطه بهتر فروشنده و خریدار، ارائه کدهای تخفیف اپلیکیشن کارنامه به مشتریان جدید و قدیمی برای فروش سفارشی و کارشناسی خودرو از سایر مزایایی است که این مجموعه در اختیار همگان قرار می‌دهد.

کوپن و کد تخفیف کارنامه

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف کارنامه دسترسی داشته و می‌توانید از خدمات کارشناسی فنی و فروش خودرو با قیمت مناسب استفاده کنید. اگر تاکنون راه‌های زیادی برای فروش خودرو خود به بهترین قیمت انجام دادید یا اینکه در خرید خودرو ترس از سالم بودن آن دارید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت کارنامه را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از این برنامه کارشناسی خودرو دارید، از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.

اطلاعات تماس

آدرس سایت: karnameh.com

تلفن تماس: 02179347

آدرس ایمیل: info@karnameh.com