۵ امتیاز از ۵از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف کادرو

دیدگاه‌های کدهای تخفیف کادرو

  • تخفیفه تخفیفه

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

برای ثبت تجربه، باید وارد حساب کاربری خود شوید:

ورود به حساب

سایت و اپلیکیشن کادرو به‌صورت تخصصی در زمینه خدمات عکاسی و فیلمبرداری فعالیت دارد. با استفاده از این سایت می‌توانید به ده‌ها عکاس و فیلمبردار دسترسی داشته و درخواست خود را برای انجام خدمات عکاسی در محل ثبت کنید. روش کار سایت به این صورت است که ابتدا مشخص می‌کنید که برای چند ساعت نیاز به عکاس و فیلمبردار دارید و سپس از بین افرادی که این خدمات را ارائه می‌کنند بسته به انتخابتان آقا، خانم و یا هر دو(برای جشن‌ها و عروسی) انتخاب می‌کنید. سپس کادر عکاسی به محل اعزام شده و خدمات شما را انجام خواهند داد. در پایان نیز تصاویر با کیفیت بالا همراه با ضمانت ۷ روزه خدمات در اختیارتان قرار داده خواهد شد. خدمات این سایت بر اساس ساعتی می‌باشد که می‌توانید آن را تمدید نیز بکنید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف کادرو دسترسی داشته و می‌توانید خدمات عکاسی و فیلمبرداری در محل را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. اگر به‌دنبال عکاس و فیلمبردار برای مهمانی و عکاسی‌های صنعتی خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت کادرو را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از خدمات عکاسی این سایت دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.