۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

جاجیگا سایتی در زمینه اجاره و رزرو انواع اقامتگاه می‌باشد که به‌راحتی می‌توانید در بین بیش از ۵۰ هزار اقامتگاه ثبت شده در این سایت که در تمامی شهرهای ایران می‌باشد، از خدمات اجاره مکان بهره‌مند شوید. این سایت انواع مختلفی از اقامتگاه را که شامل انواع ویلا در شمال، ویلا استخر دار، اقامتگاه بومگردی، منزل، سوئیت، کلبه جنگی و خانه روسایی می‌باشد را در خود دارد. همچنین اگر دارای موقعیت مکانی مناسبی هستید می‌توانید به‌عنوان میزبان در این سایت فعالیت کرده و خانه یا ویلای خود را جهت ارائه اقامت در این سایت به صورت رایگان ثبت کرده و از طریق اجاره آن درآمد قابل توجهی داشته باشید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف جاجیگا دسترسی داشته و می‌توانید از خدمات رزرو اقامتگاه این سایت با قیمت ارزان در تمامی شهرهای ایران استفاده کنید. اگر زیاد اهل سفر کردن هستید و دنبال راهی می‌گردید تا هزینه‌های اقامت خود را کمتر کنید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت جاجیگا را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در رزرو اقامتگاه از طریق این سایت دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان برای رزرو اینترنتی اقامتگاه بهره‌مند شوند.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های جاجیگا که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از جاجیگا دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

ارسال کنید

با #تخفیفه، کم‌خرج زندگی کن!