کد تخفیف آیریس

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف آیریس دسترسی داشته و می‌توانید انواع بیمه شخص ثالث، بدنه خودرو، آتش سوزی و زلزله، بیمه درمانی و سایر بیمه‌ها را مقایسه و خرید

۴.۹ امتیاز از ۵ از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف آیریس

درباره آیریس

سایت آیریس سامانه آنلاین برای مقایسه، مشاوره و خرید بیمه نامه از شرکت‌های مختلف بیمه‌ای ایران است که به کمک این سایت می‌توانید انواع بیمه شخص ثالث، آتش سوزی، زلزله، بیمه خدمات درمانی، بیمه کرونا، بیمه عمر، بیمه بدنه خودرو، بیمه مسافرتی و… را با قیمت مناسب خریداری کنید. به کمک آیریس می‌توانید ابتدا نوع بیمه خود را مشخص کرده و سپس بر اساس شرایطی که برای هر کدام وجود دارد، شرکت‌های بیمه‌ای مختلف را با هم مقایسه کنید.

در حین خرید نیز می‌توانید از مشاوره آنلاین و رایگان کارشناسان این سایت کمک بگیرید تا در انتخاب شرکت مناسب بیمه به شما کمک کنند. در نهایت نیز قادر خواهید بود مستقیما از طریق این سایت بیمه خود را خریداری کنید.

کوپن و کد تخفیف آیریس

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف آیریس دسترسی داشته و می‌توانید با بررسی و مقایسه قیمت شرکت‌های بیمه مختلف انواع بیمه را به صورت اینترنتی و غیر حضوری با قیمت مناسب خریداری کنید. اگر به دنبال سایتی برای خرید آنلاین بیمه هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت آیریس را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از این سایت برای خرید بیمه شخص ثالث، بدنه و سایر بیمه‌ها دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.