کد تخفیف ایرانی کارت

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف ایرانی کارت برای انجام خدمات مالی همچون نقد کردن درآمد ارزی، خرید و پرداخت بین المللی و صدور ویزا کارت و مستر کارت ارزان

۴.۹ امتیاز از ۵ از ۲۷ رای

لیست کدهای تخفیف ایرانی کارت

درباره ایرانی کارت

سایت ایرانی کارت فعالیت خود را از سال 1389 در زمینه ارائه خدمات مالی و پولی در سطح بین‌المللی آغاز کرده است. با استفاده از این سایت می‌توانید به انواع خدمات مالی همچون صدور انواع کارت‌های اعتباری(ویزا کارت، مستر کارت یا پی پال)، اخذ درگاه‌های پرداخت بین‌المللی، خرید اکانت وبسایت‌های خارجی و فروشگاه‌های برون‌مرزی و نقد کردن درامد ارزی دسترسی داشته باشید. لذا شرکت‌ها و کاربران به کمک ایرانی کارت می‌توانند خریدهای موردنیاز خود را از فروشگاه‌های خارجی انجام دهند. مشابه چنین خدماتی را در سایت پیمنت 24 شاهد بودیم که متاسفانه به دلایل حقوقی و سیاسی که برای موسس آن اتفاق افتاد فعالیت آن پایان یافت.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف ایرانی کارت دسترسی داشته و می‌توانید با قیمت مناسبی انواع خدمات ارزی را دریافت کنید. اگر کسب و کار شما به شکلی است که زیاد با پرداخت بین المللی سر و کار دارید پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت ایرانی کارت را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از خدمات پرداخت بین المللی این سایت دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان در انجام خدمات پولی بین‌المللی بهره‌مند شوند.