کد تخفیف ایرانسل

در این صفحه به معرفی پیشنهاد خرید بسته اینترنت، بسته مکالمه و پسته پیامک ایرانسل با قیمت ارزان و طرح‌های پیشنهادی رایگان می‌پردازیم که میتوانید با قیمت کمتر

۵ امتیاز از ۵ از ۳۰ رای

لیست کدهای تخفیف ایرانسل

درباره ایرانسل

شرکت ایرانسل با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه ی ارتباطات دومین اپراتور تلفن همراه در ایران است؛ از طرفی دیگر شرکت ایرانسل را به لحاظ تعداد کاربر فعال می‌توان اولین و بزرگ‌ترین اپراتور دیتای ایران دانست که بیشتر افراد تمایل به استفاده از بسته‌های اینترنتی آن دارند. فعالیت شرکت ارتباطی ایرانسل تنها به خدمات ارتباطی تلفن همراه ختم نشده و علاوه‌بر آن در زمینه‌ی خدمات اینترنت پرسرعت همراه، اینترنت پرسرعت وایمکس و اینترنت پرسرعت ثابت TD-LTE هم از محبوبیت بالایی برخوردار است. جدایی از این خدمات در زمینه تبلیغات از طریق پیامک نیز سرویس‌هایی را به شرکت‌های خدمات پیام کوتاه ارائه می‌دهد که امکان ارسال پیامک از طریق دکل BTS را به مخاطبان ایرانسل خواهد داد.

شرکت ایرانسل خدمات کاملی در حوزه ی ارتباطات برای کاربرانش فراهم کرده است و همین امر در زمان کوتاهی باعث شد تا ایرانسل به یکی از محبوب ترین اپراتورهای همراه در ایران تبدیل شود.

در این صفحه می‌توانید به انواع پیشنهاد خرید بسته‌های اینترنت، پیامک و مکالمه ایرانسل دسترسی داشته و آنها را با قیمتی ارزان‌تر تهیه کنید. در صورتی که می‌خواهید سریع‌تر از دیگران از این کدها مطلع شوید پیشنهاد می‌کنیم از طریق فرم زیر در خبرنامه عضو شوید. چرا که بیشتر این کدها دارای محدودیت روزانه بوده و پس از اتمام زمان استفاده به حالت قبل برمی‌گردند.

همچنین در صورتی که در استفاده از انواع خدمات شرکت ایرانسل دارای تجربه هستید می‌توانید از بخش «نقد و بررسی» با ما به‌اشتراک بگذارید.