۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

پلتفرم بازار اینترنتی این چند بستری مناسب برای فروشگاه‌های مختلف فراهم نموده است تا کالاهای خود را به مشتریان عرضه کنند. با عضویت در این چند می‌توان محصولاتی که برای عرضه دارید را در قالب یک فروشگاه اختصاصی به‌فروش رساند. مشتریان نیز قادر هستد محصولات را از بین فروشندگان متعدد انتخاب کرده و هریک که دارای امتیاز بیشتر و رضایت بیشتری هستند خریداری نمایند. در نتیجه کاربران می‌‌توانند با بررسی قیمت‌های متفاوت، بازخوردها، امتیاز کالاها و اعتبار فروشندگان یک خرید امن را تجربه کنند. در حال حاضر محصولات ارائه شده در این فروشگاه در دسته‌های آرایشی، بهداشتی و سلامت، لوازم الکترونیک، مد و پوشاک، خانه و آشپزخانه، سوپرمارکت، کودک و نوزاد، ابزار و خودرو، فرهنگ و هنر، ورزش و سفر قرار دارند.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف این چند دسترسی داشته و می‌توانید محصولات این فروشگاه را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. اگر زیاد اهل خرید اینترنتی هستید پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت این چند را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در خرید محصولات از این سایت دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان در خرید اینترنتی محصولات بهره‌مند شوند.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های این چند که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از این چند دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

ارسال کنید

با #تخفیفه، کم‌خرج زندگی کن!