۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

بیار فروشگاه اینترنتی در زمینه خرید محصولات روزانه و سوپرمارکتی است که می‌توانید از آن برای خرید محصولات با قیمت مناسب کمک بگیرید. این سایت در سال ۱۳۹۴ راه‌اندازی شده و در قالب یک شبکه اجتماعی فعالیت دارد. همچنین اگر از تامین کنندگان کالا هستید می‌توانید به عنوان فروشنده در سایت ثبت نام کرده و با طی کردن مراحل ثبت نام در بخش فروشنده شوید، محصولات خود را برای عرضه در این فروشگاه ثبت کنید. دسته‌بندی محصولات ارائه شده در این فروشگاه شامل انواع محصولات پروتئینی، لوازم التحریر، انواع میوه و سبزیجات، لوازم آرایشی و بهداشتی، آجیل و خشکبار، صنایع دستی و نوشیدنی هستند.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف بیار دسترسی داشته و می‌توانید محصولات این فروشگاه را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر می‌توانید جدیدترین کدهای تخفیف سایت بیار را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در خرید محصولات از این سایت دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان در خرید اینترنتی محصولات سوپرمارکتی بهره‌مند شوند.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های بیار که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از بیار دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

ارسال کنید

با #تخفیفه، کم‌خرج زندگی کن!