۴.۸ امتیاز از ۵ از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف هلسا

درباره هلسا

سایت و اپلیکیشن هلسا یک سامانه درخواست خدمات خشکشویی آنلاین در شهر تهران و کرج می‌باشد. به کمک این سایت می‌توانید درخواست خدمات خود را از طریق برنامه موبایل یا نسخه وب ثبت کنید تا کارشناسان جهت دریافت البسه شما به درب منزل مراجعه کنند. سپس با تحویل دادن و دریافت رسید لباس به نزدیک‌ترین خشکشویی طرف قرارداد با این برند ارسال شده و پس از انجام خشکشویی در زمان کوتاهی مجددا درب منزل تحویل داده خواهد شد. در صورتی هم که مایل هستید از خدمات اتو کشیدن استفاده کنید نیز امکان انتخاب انجام آن فراهم است. علاوه بر خدمات خشکشویی امکان شستشوی لوازم خانه همچون پتو و ملحفه نیز فراهم می‌باشد.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف هلسا دسترسی داشته و می‌توانید درخواست خدمات خشکشویی در نهران و کرج را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. اگر به‌دنبال سایت و اپلیکیشنی سریع برای درخواست خدمات خشکشویی اینترنتی هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف برنامه هلسا را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از خدمات این خشکشویی آنلاین دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.