۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

سایت آموزشی همیار آکادمی یکی دیگر از مجموعه سایت‌هایی است که بعد از همیار وردپرس و ژاکت راه‌اندازی شده است. درواقع همیار برای این راه‌اندازی شد تا بخش آموزشی این گروه کسب و کارهای اینترنتی جدا شده و هر بخش در یک سایت گردآوری شود. در این سایت دوره‌های آموزشی به صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می‌شوند که سالانه نیز گردهمایی‌هایی برگزار شده و گروه زیادی از این اعضای ۷۰.۰۰۰ نفره در این همایش سالانه شرکت می‌کنند. اگر به‌دنبال یادگیری وردپرس، کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از طریق اینستاگرام هستید، می‌توانید از دوره‌های آموزشی همیار آکادمی کمک بگیرید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف همیار آکادمی برای شرکت در دوره‌ها و همچنین همایش‌هایی که دارند دسترسی داشته و می‌توانید از آنها برای خریدی ارزان‌تر استفاده کنید. اگر جزو کاربرانی هستید که زیاد به این سایت سر می‌زنید پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر، جدیدترین کوپن‌های تخفیف همیار را در خبرنامه دریافت کنید تا سریع‌تر از دیگران و قبل از اتمامشان به آنها دسترسی داشته باشید؛ چرا که بیشتر کوپن‌های منتشر شده یا دارای محدودیت زمانی هستند و یا اینکه تعداد استفاده از آنها محدود است.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از دوره‌های آموزشی همیار آکادمی دارید از شما خواهشمندیم از طریق بخش «نقد و بررسی» با ما به‌اشتراک بگذارید.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های همیار آکادمی که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

search مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از همیار آکادمی دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

send ارسال کنید

به‌جای کرونا، تخفیف بگیرید!