کد تخفیف قسطی کلاب

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف قسطی کلاب دسترسی داشته و می‌توانید با اقساط 36 ماهه اقدام به خرید محصولات کالای دیجیتال، لوازم خانگی و… با چک معتبر کنید

۴.۸ امتیاز از ۵ از ۳ رای

لیست کدهای تخفیف قسطی کلاب

درباره قسطی کلاب

فروشگاه اینترنتی قسطی کلاب فعالیت خود را از سال 1396 به‌عنوان اولین پلتفرم فروش اقساطی کالا آغاز نمود. به‌کمک این سایت می‌توانید با مشخص کردن مبلغ اولیه که قادر به پرداخت برای خرید محصولات هستید، بخش دیگری از مبلغ را به‌صورت قسطی و در قالب چک‌های ۱ تا ۳۶ ماهه پرداخت کنید. این فروشگاه امکان خرید قسطی انواع محصولات در گروه‌های کالای دیجیتال، لوازم خانه و آشپزخانه، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم اداری، بازی و سرگرمی و حتی وسیله نقلیه را خواهید داشت. این سایت علاوه‌براین امکان همکاری با سایر سایت‌ها را نیز فراهم کرده که با عضویت در آن می‌توانید امکان فروش اقساطی را برای محصولات خود فراهم کنید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف قسطی کلاب دسترسی داشته و می‌توانید با استفاده از کوپن تخفیف خرید ارزان‌تری را برای کالاهای اقساطی تجربه کنید. اگر به‌دنبال سایتی برای خرید قسطی محصولات مختلف هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت قسطی کلاب را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در خرید از این سایت و شرایط اقساطی محصولاتش دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.