کد تخفیف قبولی

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف قبولی دسترسی داشته و می‌توانید به کمک این اپلیکیشن به انواع محتوای آموزشی، بانک سوال و درسنامه هوشمند با قیمت ارزان دسترسی

۴.۹ امتیاز از ۵ از ۳ رای

لیست کدهای تخفیف قبولی

درباره قبولی

اپلیکیشن موبایل قبولی یک برنامه برای گوشی‌های هوشمند است که در دو نسخه یکی برای معلم و یکی برای دانش‌آموز در دسترس است. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توان به تعداد دلخواه کلاس آموزشی ساخته و آن را در اختیار دانش آموزان قرار داد تا در کلاس شرکت کنند. امکانات متعددی در این کلاس‌های اینترنتی وجود دارد که از طریق آن می‌توانید از راه دور به دانش‌آموزان آموزش دهید. وایت برد آنلاین، امکان ضبط کلاس درس، بانک سوال، برنامه‌ریزی درسی و بانک سوال مختص هر دانش‌آموز، ارائه درسنامه و در اختیار گذاشتن محتوا در فرمت‌های متنوع تنها بخشی از امکانات این برنامه هستند. کافی است این برنامه را دریافت کرده و کلاس آنلاین خود را ایجاد کنید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف قبولی دسترسی داشته و می‌توانید به محتوای آموزشی دبیرستان و کنکور، دانشگاه و کارشناسی ارشد با قیمت ارزان دسترسی داشته باشید. اگر به‌دنبال یک اپلیکیشن آموزش دروس تحصیلی هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف برنامه قبولی را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از این برنامه آموزش آنلاین تحصیلی دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.