۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

مجموعه گنجه هاست مدت زیادی است در حوزه خدمات میزبانی وب، دامنه، سرور مجازی، سرور اختصاصی و انواع گواهینامه SSL فعالیت می‌کند. کادر مدیریت گنجه هاست از متخصصین فعال در حوزه صنعت IT و به‌خصوص سرویس‌های میزبانی وب در کشور می‌باشند که با سابقه حرفه‌ای بیش از ۷ ساله خود در این زمینه، اقدام به تشکیل مجموعه‌ای مستقل متکی به دانش مهندسین جوان و خلاق کشور تحت نام تجاری ”گروه نوآوری گنجه“ و یا همان ”گنجه هاست“ نموده است.
ارایه سرویس پایدار با کیفیت و مطابق با آخرین متدهای فناوری اطلاعات، آنگونه که سزاوار کاربرانی که به گنجه هاست اعتماد می‌کنند، از اهداف میان مدت و بلندمدت کادر مدیریت این مجموعه می‌باشد. در تمام این سال‌ها که در حوزه صنعت IT کشور فعالیت نموده‌ایم، همواره جلب و حفظ رضایت کاربران و نحوه تعامل پرسنل و نحوه رسیدگی آنها به مشکلات و درخواست کاربران، دغدغه اصلی ما بوده است و همواره در راستای پیشرفت، توسعه و گسترش علوم و تکنولوژی‌های نوین در حوزه ارائه خدمات آنلاین و به‌طور خاص در زمینه میزبانی وب، قدم برداشته‌ایم.
بکارگیری مداوم آخرین متدهای روز در ارائه سرویس‌های میزبانی وب و استفاده از آخرین نسخه نرم‌افزارها و به‌روز بودن سیستم عامل‌ها در بستر شبکه و سخت افزار قدرتمند، در کنار کادر دلسوز و متعهد، همواره بهترین بازخوردها را در جلب اعتماد و رضایت کاربران گنجه هاست به ارمغان آورده است. گنجه هاست اتکا به دانش و تلاش شبانه روزی کارشناسان جوان و با استعداد خود، سعی کرده است مجموعه‌ای یکدل و یکپارچه با هدف ارتقا سطح کیفی صنعت IT در حوزه ارائه خدمات میزبانی وب، تشکیل دهد.
در این صفحه می‌توانید به جدیدترین کوپن و کد تخفیف گنجه هاست دسترسی داشته و کدهای جدیدی که به بهانه‌های گوناگون توسط این میزبانی وب منتشر می‌شوند دسترسی داشته باشید. پیشنهاد می‌کنیم اگر از کاربران این شرکت هستید یا به‌تازگی قصد پیوستن به این خانواده بزرگ را دارید، با عضویت در خبرنامه سریع‌تر از دیگران کدها را در ایمیل خود دریافت کنید.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های گنجه هاست که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

search مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از گنجه هاست دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

send ارسال کنید

به‌جای کرونا، تخفیف بگیرید!