۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

فروشگاه اینترنتی گاج مارکت که فعالیت خود را در سال 1396 در زمینه کتاب‌‌های کمک درسی و ملزومات دانش‌آموزی آغاز کرده، متعلق به گروه آموزشی جوکار(گاج) است که بیش از یک و نیم دهه تجربه در زمینه آموزش و تدریس دارد. اگر به دنبال خرید اینترنتی کتاب درسی، عمومی، کتاب‌های خارجی و دانشگاهی هستید یا اینکه به انواع لوازم التحریر، نوشت افزار و محصولات فرهنگی نیاز دارید می‌توانید از این فروشگاه کتاب کمک بگیرید. در سایت گاج مارکت علاوه بر کتاب‌های انتشارات گاج می‌توانید کتاب‌های انتشارات دیگر از جمله خیلی سبز، کلاغ سپید، نارنجی و غیره را مشاهده و خریداری کنید.

در این صفحه می‌توانید به کوپن و کد تخفیف گاج مارکت دسترسی داشته و از خریدهایی با درصد بالای 50، 70 و حتی 99 درصد برای خرید کتاب استفاده کنید. پیشنهاد می‌کنیم اگر دانش‌آموز یا دانشجو هستید که نیاز به کتاب‌های مدرسه و کنکور دارید حتما از طریق فرم زیر در خبرنامه عضو شوید تا کوپن تخفیف گاج مارکت را برای شما ایمیل کنیم؛ چرا که بیشتر کدهای تخفیف دارای محدودیت در تعداد استفاده و محدودیت زمانی هستند که با این کار زودتر از دیگران کدها را دریافت خواهید کرد.

همچنین در صورتی که تجربه خرید و استفاده از سایت و اپلیکیشن GajMarket را دارید از شما خواهشمندیم از طریق بخش «نقد و بررسی» تجربیات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های گاج مارکت که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از گاج مارکت دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

ارسال کنید

با #تخفیفه، کم‌خرج زندگی کن!