۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

گروه آموزشی جوکار که آن را با نام گاج می‌شناسیم اخیرا در جهت هماهنگ‌سازی سیستم آموزش خود اپلیکیشن گاجینو را راهی بازار کرده است. با نصب این برنامه روی گوشی هوشمند خود می‌توانید به یادگیری دروس در مقاطع آموزشی مختلف بپردازید. گاج این برنامه را در سال ۹۷ ارائه داد و در هربار به‌روزرسانی امکانات متعددی را به آن اضافه کرده است. شما با استفاده از گاجینو می‌توانید به روش‌های مختلف آموزش‌ها را در قالب محتوای متنی، ویدئویی، صوت، تصویر و… فراگرفته و همچنین در پایان به انواع سوالات و آزمون‌ها دسترسی داشته باشید. یک صفحه پروفایل در اختیار دارید که می‌توانید امتیازات مختلف را دریافت و در آن نمایش دهید. در پایان نیز کارنامه و وضعیت تحصیلی با نمودارهای مختلف برایتان نمایش داده خواهد شد.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف گاجینو دسترسی داشته و می‌توانید برای تهیه دوره‌ها و پکیج‌های آموزش تحصیلی خرید ارزانتری را تجربه کنید. از آنجایی که کوپن تخفیف گاجینو که به مناسبات مختلف برگزار می‌شود دارای محدودیت زمانی و تعداد استفاده است، بنابراین پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر، کد تخفیف جدید گاجینو را زودتر از سایرین در ایمیل خود دریافت کنید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از این اپلیکیشن دارید، از شما خواهشمندیم نظرات و تجربیات خود را از طریق بخش «نقد و بررسی» با ما به‌اشتراک بگذارید.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های گاجینو که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

search مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از گاجینو دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

send ارسال کنید

به‌جای کرونا، تخفیف بگیرید!

 • ۵۸٪ تخفیف اشتراک یکساله اپلیکیشن گاجینو
  گاجینو
  پیشنهاد تخفیف‌دار
  فعلاً معتبر

  ۵۸٪ تخفیف اشتراک یکساله اپلیکیشن گاجینو

  بدون وارد کردن کد تخفیف از %۵۸ تخفیف اشتراک یکساله گاجینو، اپلیکیشن آموزشی گاج بهره‌مند شوید. برای نصب اپلیکیشن در ...

  ۵۸ درصد تخفیف
  مشاهده