کد تخفیف گاجینو

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف گاجینو (Gajino) ویژه تیر دسترسی داشته و می‌توانید از کوپن تخفیف برنامه گاجینو برای تهیه دوره‌های آموزشی ارزان بهره‌مند شوید

۴.۸ امتیاز از ۵ از ۱۵۶ رای

لیست کدهای تخفیف گاجینو

درباره گاجینو

گروه آموزشی جوکار که آن را با نام گاج می‌شناسیم اخیرا در جهت هماهنگ‌سازی سیستم آموزش خود اپلیکیشن گاجینو را راهی بازار کرده است. با نصب این برنامه روی گوشی هوشمند خود می‌توانید به یادگیری دروس در مقاطع آموزشی مختلف بپردازید. گاج این برنامه را در سال ۹۷ ارائه داد و در هربار به‌روزرسانی امکانات متعددی را به آن اضافه کرده است. شما با استفاده از گاجینو می‌توانید به روش‌های مختلف آموزش‌ها را در قالب محتوای متنی، ویدئویی، صوت، تصویر و… فراگرفته و همچنین در پایان به انواع سوالات و آزمون‌ها دسترسی داشته باشید.

یک صفحه پروفایل در اختیار دارید که می‌توانید امتیازات مختلف را دریافت و در آن نمایش دهید. در پایان نیز کارنامه و وضعیت تحصیلی با نمودارهای مختلف برایتان نمایش داده خواهد شد.

محصولات و خدمات برنامه گاجینو

خدماتی که برنامه گاجینو بر روی این بستر اپلیکیشن ارائه می‌دهد متنوع بوده و به کمک آنها می‌توانید برای کنکور و آزمون‌های پایان سال آماده شوید. برخی از این خدمات عبارتند از:

برنامه‌ریزی درسی

بر اساس هر پایه تحصیلی که از سال سوم ابتدایی آغاز شده و تا کنکور برای رشته‌های ریاضی، علوم و انسانی وجود دارد می‌توانید برای کلیه درس‌های خود از یک برنامه نویسی اختصاصی و منسجم بهره‌مند شوید.

آزمون آنلاین

انواع مختلفی از آزمون‌های چهار گزینه‌ای و چند مرحله‌ای در فواصل زمانی مختلفی از سال تحصیلی قرار دارد که با شرکت در آنها می‌توانید آموزش خود را تا این لحظه محک بزنید.

کتابخانه الکترونیکی

در این اپلیکیشن به بیش از ۳۵۰۰ کتاب الکترونیکی برای دروس مختلف دسترسی داشته و بر اساس پایه تحصیلی که دارید می‌توانید در هر زمان از طریق اپلیکیشن به آنها دسترسی داشته باشید.

ویدئوهای آموزشی

این بخش شامل انواع ویدئوی آموزشی به تفکیک هر درس می‌باشد که توسط مدرسین تدریس می‌شود. با مراجعه به بخش ویدئوها به بیش از صدها فیلم آموزشی توسط مدرسین مختلف دسترسی خواهید داشت.

کوپن و کد تخفیف گاجینو

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف گاجینو دسترسی داشته و می‌توانید برای تهیه دوره‌ها و پکیج‌های آموزش تحصیلی خرید ارزانتری را تجربه کنید. از آنجایی که کوپن تخفیف گاجینو که به مناسبات مختلف برگزار می‌شود دارای محدودیت زمانی و تعداد استفاده است، بنابراین پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر، کد تخفیف جدید گاجینو را زودتر از سایرین در ایمیل خود دریافت کنید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از این اپلیکیشن دارید، از شما خواهشمندیم نظرات و تجربیات خود را از طریق بخش «نقد و بررسی» با ما به‌اشتراک بگذارید.

اطلاعات تماس

آدرس سایت: gajino.com

تلفن تماس: 0216420

آدرس ایمیل: info@gajino.com