کد تخفیف فلایتیو

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف فلایتیو دسترسی داشته و می‌توانید بلیت هواپیما داخلی و خارجی، قطار، اتوبوس و رزرو هتل در مقاصد مختلف گردشگری قیمت ارزان خرید

۴.۸ امتیاز از ۵ از ۶ رای

لیست کدهای تخفیف فلایتیو

درباره فلایتیو

فلایتیو یک آژانس گردشگری فعال و نام آشنا می‌باشد که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با فروش بلیت هواپیما و رزرو هتل آغاز کرد. از همان زمان تاسیس امکان خرید بلیت پروازهای داخلی و خارجی به مقاصد مختلف شهرهای جهان در این سایت وجود داشت که رفته‌رفته خدمات خود را توسعه داده و حال می‌توانید برای خرید بلیت قطار و اتوبوس نیز از این سایت کمک بگیرید. فلایتیو به مناسبات مختلف اقدام به ارائه تخفیف برای خرید و رزرو بلیت می‌کند که با بوکمارک کردن این صفحه می‌توانید به این کدهای تخفیف دسترسی داشته و خریدی ارزان را تجربه کنید. امکان خرید هم از طریق سایت و هم اپلیکیشن موبایل که برای گوشی‌های اندروید و IOS در دسترس است فراهم می‌باشد.

کد تخفیف فلایتیو

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف فلایتیو دسترسی داشته و می‌توانید خدمات گردشگری این سایت که شامل خرید بلیت و رزرو هتل می‌باشد را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. اگر زیاد اهل سفر زمینی و هوایی هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت فلایتیو را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در خرید بلیت اتوبوس و هواپیما از این سایت و اپلیکیشن دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.