۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

فیلما یک سایت و اپلیکیشن برای مشاهده آنلاین فیلم و سریال است که امکان دسترسی به آن از طریق تلویزیون هوشمند نیز فراهم است. با استفاده از این سایت می‌توانید به جدیدترین فیلم‌ها و سریال‌های روز دنیا با دوبله فارسی دسترسی داشته و با خرید اشتراک ماهیانه به همه آنها در دستگاه‌های مختلفی مثل لپ تاپ، موبایل و تلویزیون دسترسی داشته باشید. محتواهای ویدئویی این سایت بر اساس موضوعات و ژانرهای متنوع دسته‌بندی شده‌اند که می‌توانید خیلی راحت فیلم‌های مورد علاقه‌تان را پیدا کرده و ببینید. از دیگر مزایای این سایت می‌توانید به خرید اشتراک با استفاده از کدهای هدیه اشاره کرد که در این صفحه به معرفی آنها خواهیم درداخت و با استفاده از کد هدیه فیلما تخفیف با درصدهای متنوع برای خرید اشتراک دریافت خواهید کرد.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف فیلما دسترسی داشته و می‌توانید با خرید اشتراک این سایت به انواع فیلم و سریال ایرانی و خارجی با دوبله فارسی دسترسی داشته باشید. اگر به‌دنبال سایتی برای مشاهده آنلاین فیلم و سریال روی گوشی و تلویزیون هوشمند خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت فیلما را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در خرید اشتراک این برنامه و سایت دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های فیلما که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از فیلما دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

ارسال کنید

با #تخفیفه، کم‌خرج زندگی کن!

 • تخفیف اشتراک رایگان سه روزه فیلما
  فیلما
  کد تخفیف
  فعلاً معتبر

  تخفیف اشتراک رایگان سه روزه فیلما

  اگر به‌دنبال سایتی برای دیدن انواع فیلم و سریال ایرانی و خارجی دوبله فارسی هستید می‌توانید با استفاده از این کد تخ ...

  سه روز رایگان تخفیف
  مشاهده