کد تخفیف فراکتاب

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف فراکتاب دسترسی داشته و می‌توانید انواع کتاب الکترونیکی، کتاب صوتی و کتاب چاپی را با قیمت ارزان از ریق سایت و اپلیکیشن خرید

۵ امتیاز از ۵ از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف فراکتاب

درباره فراکتاب

فروشگاه اینترنتی فراکتاب به‌صورت تخصصی در زمینه فروش کتاب فعالیت دارد. از دو طریق می‌توانید اقدام به تهیه کتاب‌ها کنید که شامل خود سایت و استفاده از اپلیکیشن موبایل برای گوشی‌های اندروید و ios است. این سایت کتاب‌ها را از ناشران و نویسندگان متعددی در سایت خود دارد که برای کتاب‌های ترجمه شده هم به عناوین مختلف یک کتاب با مترجمین مختلف دسترسی خواهید داشت. اگر علاقه به دنبال کردن کتاب‌های مترجم خاصی دارید، می‌توانید نام مترجم را مشاهده و کتاب را بر اساس همان ترجمه خریداری کنید. این سایت امکان فروش کتاب‌ها را در سه نسخه الکترونیکی، صوتی و چاپی فراهم کرده است که به‌راحتی در عرض چند دقیقه می‌توانید در سایت ثبت نام کرده و فرآیند خرید یا دانلود کتاب را به اتمام برسانید. موضوعات کتاب‌ها نیز در دسته‌های مختلفی بوده و شامل گروه‌های زیر هستند.

رمان و ادبیات، آشپزی، موفقیت و سبک زندگی، مدیریت کسب و کار، کودکان و نوجوانان، زنان و خانه‌داری، بهداشت و سلامت، هنر، ورزش، کتاب‌های دانشگاهی و درسی، زبان خارجه، تاریخ، علوم انسانی، کتب مذهبی، خانواده و تربیت فرزند

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف فراکتاب دسترسی داشته و می‌توانید محصولات این فروشگاه کتاب را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. اگر به‌دنبال سایتی برای خرید اینترنتی کتاب صوتی و الکترونیکی هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت فراکتاب را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در خرید کتاب اینترنتی از این سایت دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.