۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

فرادرس یک سامانه جامع آموزش آنلاین از طریق ویدئوهای آموزشی است. با استفاده از سایت و اپلیکیشن فرادرس می‌توانید به بیش از هزاران ساعت ویدئو آموزش در دسته‌بندی‌های تخصصی و عمومی دسترسی داشته باشید. این ویدئوها توسط مدرسین مختلفی که از کاربران این سایت هستند تولید و پس از بررسی جهت خرید یا دانلود رایگان در دسترس قرار می‌گیرند؛ بنابراین اگر دارای تخصص خاصی هستید می‌توانید ویدئو آموزشی تهیه کرده و برای فروش در این سایت قرار دهید. فیلم‌های آموزشی موجود در این سایت شامل مواردی مثل برنامه نویسی، وردپرس، بورس و بازار سهام، هوش مصنوعی، رشته‌های دانشگاهی، کار با انواع نرم‌افزار، سیستم عامل، امنیت و شبکه، استارتاپ و ده‌ها موضوع دیگر می‌باشد.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف فرادرس دسترسی داشته و می‌توانید فیلم آموزشی تخصصی و عمومی در رشته‌ها و موضوعات مختلف را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. اگر به‌دنبال سایتی برای بالا بردن مهارت تخصصی خود هستید یا اینکه می‌خواهید تخصص خاصی را یاد بگیرید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت فرادرس را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در خرید از این سایت و برنامه موبایل دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های فرادرس که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

search مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از فرادرس دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

send ارسال کنید

به‌جای کرونا، تخفیف بگیرید!

 • کد تخفیف ۴۰ درصد فرادرس
  فرادرس
  کد تخفیف
  منقضی شده

  کد تخفیف ۴۰ درصد فرادرس

  با وارد کردن این کد می‌توانید از تخفیف ۴۰ درصدی فرادرس برای دانلود فیلم‌های آموزشی این سایت با موضوعات مختلف استفا ...

  ۴۰ درصد تخفیف
  مشاهده