کد تخفیف فرازین

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف فرازین دسترسی داشته و می‌توانید از این مترجم آنلاین برای ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی با قیمت ارزان استفاده

۴.۹ امتیاز از ۵ از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف فرازین

درباره فرازین

فرازین یک مترجم آنلاین در زمینه ترجمه متن است که می‌توانید از آن برای ترجمه متن فارسی به انگلیسی یا انگلیسی به فارسی استفاده کنید. این سایت یک برنامه با هوش مصنوعی است که ساخت آن از سال ۱۳۸۹ کلید خورد و در سال ۱۳۹۳ تجاری سازی روی آن انجام گرفت. روش کار سایت به اسن صورت است که بر اساس تعداد کلمه پروژه شما ترجمه خواهد شد. می‌توانید فایل ترجمه خود را با فرمت‌های مختلف متنی، ورد، پاور پوینت و… در این سایت اپلود کنید. سپس شمارشگر این سایت بررسی خواهد کرد که فایل شما شامل چند کلمه بوده و بر اساس پلنی که خرید کردید ترجمه را برایتان انجام خواهد داد. پس از انجام ترجمه نیز فایل به‌صورت خروجی مختلف در دسترس است که امکان ویرایش آن را نیز خواهید داشت.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف فرازین دسترسی داشته و می‌توانید از خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی با قیمت ارزان‌تری استفاده کنید. اگر به‌دنبال یک مترجم آنلاین هستید که با استفاده از هوش مصنوعی ترجمه دقیق‌تری در اختیارتان قرار دهد، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت فرازین را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از این مترجم آنلاین انگلیسی به فارسی و باالعکس دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.