۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

فروشگاه کتاب فدک بوک به‌صورت تخصصی تمرکز خود را روی ارائه و فروش کتاب دانشگاهی تمرکز کرده است. با استفاده از این سایت می‌توانید کتاب‌های تحصیلی دانشگاهی را برای رشته‌های تحصیلی مختلف با قیمت مناسب خریداری کنید که توسط ناشران و مترجمان گوناگونی ارائه شده‌اند. از جمله دسته کتاب‌های موجود در این سایت می‌توان به کتب دانشگاهی برای رشته‌های مختلف، تجارت و روانشناسی موفقیت، آزمون‌های استخدامی، فنی و حرفه‌ای، نظام مهندسی ایمنی و بهداشت اشاره کرد. امکان ارسال کتب خریداری شده به تمام نقاط ایران فراهم است که از طریق شرکت پست انجام می‌گیرد.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف فدک بوک دسترسی داشته و می‌توانید کتاب دانشگاهی، نظام مهندسی و فنی حرفه‌ای را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. اگر به‌دنبال سایتی برای خرید کتب دانشگاهی هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت فدک بوک را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در خرید کتاب از این سایت دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های فدک بوک که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از فدک بوک دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

ارسال کنید

با #تخفیفه، کم‌خرج زندگی کن!

متاسفیم!

هنوز تخفیفی برای فدک بوک نداریم ;(

برای اطلاع از کد تخفیف جدید فدک بوک در خبرنامه عضو شده یا تخفیفه را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
برای دنبال کردن کلیک کنید