۵ امتیاز از ۵از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف اسپارد

دیدگاه‌های کدهای تخفیف اسپارد

  • تخفیفه تخفیفه

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

برای ثبت تجربه، باید وارد حساب کاربری خود شوید:

ورود به حساب

اپلیکیشن و سایت اسپارد در زمینه خدمات نظافت منزل و محل کار در شهر تهران است که می‌توانید درخواست نظافت را از طریق آن دریافت کنید. این سایت دارای نظافتچی آقا و خانم می‌باشد که بسته به نوع نظافت از شستشوی قالی، مبل، پرده، مهمانداری و پذیرایی گرفته تا تعمیرات انواع پکیج و آبگرمکن و نصب سرویس‌های گرمایشی و سرمایشی را توسط افراد خبره می‌توانید دریافت کنید. نیروهای خدماتی نظافتی و تعمیرات اسپارد بر اساس تخصص و مهارتی که دارند انتخاب شده و می‌توانید بر اساس امتیازاتی که هر یک از نظافتچی‌ها دریافت کرده‌اند بهترین متخصص را انتخاب کنید. برای ثبت خدمات تعمیرات و نظافت نیز می‌توانید از اپلیکیشن اندروید و IOS یا نسخه وب این برند استفاده کنید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف اسپارد دسترسی داشته و می‌توانید خدمات نظافتچی آنلاین برای منزل و محل کار را با قیمت ارزان‌تری درخواست دهید. اگر به‌دنبال خدمات نظافت آنلاین در شهر تهران هستید می‌توانید از خدمات این برند استفاده کنید که به‌صورت دوره‌ای تخفیف‌های متعددی عرضه می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت و اپلیکیشن اسپارد را در ایمیل خود دریافت کنید تا قبل از اتمام تعداد دفعات استفاده از کوپن تخفیف یا اتمام زمان استفاده از آنها مطلع شوید. یا اینکه با دنبال کردن صفحهات اجتماعی سایت تخفیفه این کوپن‌های تخفیف را دریافت کنید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از خدمات نظافت منزل و ساختمان از این اپلیکیشن را دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان در خدمات نظافت تهران بهره‌مند شوند.