کد تخفیف ایسام

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف ایسام برای خرید محصولات فروشگاه‌ها دسترسی داشته و با داشتن کوپن تخفیف می‌توانید در مزایده‌های ایسام برای خرید ارزان شرکت کنید

۴.۸ امتیاز از ۵ از ۱۵ رای

لیست کدهای تخفیف ایسام

درباره ایسام

ایسام یک سایت خرده فروشی است که در سال ۱۳۸۷ جهت تسهیل خرید اینترنتی راه‌اندازی شد. با استفاده از این سایت می‌توانید یک فروشگاه اینترنتی راه‌اندازی کرده و محصولات خود را در آنجا به‌فروش برسانید. روش‌های فروش محصول در ایسام مختلف است که ابتدا حالت آن روی مزایده بود. کاربران می‌توانند محصولات خود را در سایت قرار داده و افرادی که قصد خرید آن را دارند به‌صورت مزایده قیمت‌های مختلف خود را اعلام کنند. در نهایت فردی که بیشترین قیمت اعلام شده را درج کند قادر به خرید محصول از فروشنده خواهد بود.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف ایسام دسترسی داشته و در خریدهای خود از فروشگاه‌ها یا شرکت در مزایدات می‌توانید از این کوپن‌ها استفاده کنید. از آنجایی که کدهای تخفیف در این فروشگاه طوری هستند که یک بار قابلیت استفاده برای هر محصول را دارند؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه جدیدترین کوپن تخفیف ایسام را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن صفحات اجتماعی تخفیفه از آنها مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه خرید از این فروشگاه مزایده آنلاین را دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از انها استفاده کنند.