۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

دکتر ساینا یک پلتفرم دریافت مشاوره پزشکی آنلاین به‌صورت متنی و تلفنی می‌باشد. در روزگاری که به دلیل شیوع ویروس کرونا، مطب پزشکان و بیمارستان‌ها جزو مناطق خطرناک می‌باشد دریافت خدمات مشاوره پزشکی و دریافت نوبت نیز مشکلات خاص خود را دارد. اما به‌لطف ساخت اپلیکیشن دکتر ساینا، این دغدغه تا حد زیادی رفع شده است؛ می‌توانید از بین هزاران پزشک در زمینه‌های تخصصی گوناگون، پزشک موردنظر خود را بر اساس موقعیت مکانی، امتیازات دریافتی از سوی کاربران و فیدبک‌هایی که داشته انتخاب و از مشاوه پزشکی به‌صورت متنی یا تماس تلفنی استفاده کتید. پرداخت درون این اپلیکیشن انجام می گیرد. جدایی از این در بخش مجله نیز به محتواهای تخصصی زیادی در حوزه سلامت دسترسی دارید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف دکتر ساینا دسترسی داشته و می‌توانید از خدمات مشاوره پزشکی تلفنی و متنی با قیمت ارزان استفاده کنید. اگر دچار بیماری خاصی هستید که نیاز به مشاوره و راهنمایی مداوم دارید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف برنامه دکتر ساینا را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از خدمات مشاوره پزشکی این اپلیکیشن دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان برای دریافت مشاوره تلفنی پزشکی بهره‌مند شوند.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های دکتر ساینا که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از دکتر ساینا دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

ارسال کنید

با #تخفیفه، کم‌خرج زندگی کن!