کد تخفیف دلینو

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف دلینو دسترسی داشته و میتوانید سفارش غذا آنلاین در شهرهای تحت پوشش مثل تهران، همدان، اصفهان و… با قیمت ارزان و تحویل سریع خرید

۵ امتیاز از ۵ از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف دلینو

درباره دلینو

سایت و اپلیکیشن دلینو از سامانه‌های سفارش آنلاین غذا و نوشیدنی می‌باشد. این برنامه خرید اینترنتی غذا در شهرهای مختلف ایران همچون تهران، همدان، اصفهان و… می‌باشد. کافی است گوشی خود را در دست گرفته یا با مراجعه به سایت غذای دلخواه خود را انتخاب کنید. این سایت با رستوران‌های مختلفی در سطح شهر طرف قرارداد می‌باشد که باوجود داشتن همین ویژگی می‌توانید نزدیک‌ترین رستوران را براساس موقعیت مکانی برای سفارش انلاین غذا انتخاب کنید. از انواع کباب، فست فود و غذاهای دریایی و محلی را بسته به موقعیت مکانی می‌توانید از رستوران‌های موجود در این برنامه سفارش دهید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف دلینو دسترسی داشته و می‌توانید درخواست سفارش آنلاین غذا و نوشیدنی را با قیمت ارزان‌تری ثبت کنید. اگر زیاد اهل سفارش اینترنتی غذا در محل کار یا حتی منزل خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت دلینو را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در سفارش غذا با این برنامه دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان برای درخواست آنلاین غذا بهره‌مند شوند.