کد تخفیف درمانکده

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف درمانکده دسترسی داشته و می‌توانید با ثبت پروفایل خود به عنوان پزشک در بخش‌های ویژه از خدمات نوبت دهی پزشکی با قیمت ارزان

۴.۸ امتیاز از ۵ از ۶ رای

لیست کدهای تخفیف درمانکده

درباره درمانکده

درمانکده پلتفرم آنلاین پزشکان و بیماران برای ثبت نوبت است که کاربران با مراجعه به این سایت و اپلیکیشن قادر هستند از بین پزشکان در گروه‌بندی مختلف، آنها را بر اساس تخصص مشاهده کنند. در هر شهری که باشید بر اساس موقعیت مکانی می‌توانید این پزشکان را بر اساس امتیازاتی که بیماران در نوبت‌های خود ثبت کرده‌اند به‌صورت مرتب شده بر اساس فیلترهای مختلفی مثل امتیازات ثبت شده مشاهده کنید و نوبت خود را بگیرید. علاوه بر این بیماران می‌توانند از خدمات مشاوره آنلاین پزشکی در زمینه‌های مختلف به صورت تلفنی، تماس ویدئویی و صوتی نیز استفاده کنند. اگر هم که پزشک باشید می‌توانید رزومه و تخصص خود را در این سایت ثبت کرده و با ارتقا حساب کاربری خود نمایش پروفایل خود را بیشتر در دید قرار دهید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف درمانکده دسترسی داشته و می‌توانید با ثبت پروفایل خود به‌عنوان پزشک بیماران را ویزیت کنید. اگر دارای درمانگاه، داروخانه، آزمایشگاه و مراکز تصویر برداری پزشکی هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف برنامه درمانکده را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از خدمات این سایت دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان برای درخواست نوبت پزشکی بهره‌مند شوند.