کد تخفیف دالینو

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف دالینو دسترسی داشته و می‌توانید خدمات سرویس در محل خودرو برای تعویض روغن موتور، تعویض فیلتر و تعویض لنت با قیمت ارزان استفاده

۴.۸ امتیاز از ۵ از ۱ رای

درباره دالینو

سایت و اپلیکیشن دالینو ارائه دهنده‌ی خدمات دوره‌ای خودرو در محل مانند تعویض روغن، فیلتر و لنت می‌باشد. با استفاده از این سایت می‌توانید در آن ثبت نام کرده و اطلاعات خودرو خود را وارد کنید. پس از وارد کردن اطلاعات سرویس‌هایی که برای آن دریافت خواهید کرد در پروفایل شما ثبت شده و می‌توانید آنلاین درخواست انواع خدمات را بدهید. پس از مشخص کردن آدرس اکیپ این سایت در محل حاضر شده و اقدام به سرویس شما خواهند کرد. درحال حاضر امکان استفاده از سرویس خودرو در این سایت برای شهرهای تهران و کرج فعال است و به‌زودی در شهرهای دیگر نیز فعال خواهد بود.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف دالینو دسترسی داشته و می‌توانید خدمات سرویس در محل را با قیمت مناسب خریداری کنید. اگر فرصت کافی برای انجام سرویس‌های نگهداری خودرو خود را ندارید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت دالینو را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از خدمات این سایت دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان برای درخواست سرویس خودرو در محل بهره‌مند شوند.