کد تخفیف چای مارکت

کد تخفیف چای مارکت برای خرید انواع چای، دمنوش، سرد نوش، وسایل چای نوشی و کنار چای ⭐ با دریافت کوپن تخفیف chaymarket از تخفیفه این نوشیدنی را ارزان خرید کنید.

۵ امتیاز از ۵ از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف چای مارکت

درباره چای مارکت

سایت چای مارکت به صورت تخصصی در زمینه فروش اینترنتی چای فعالیت دارد. این سایت انواع چای و محصولاتی که برای نوشیدنی این نوشیدنی کهن به آنها نیاز دارید را با قیمت مناسبی تامین می‌کند. انواع چای تکی از برندهای مختلف ایرانی و خارجی، انواع چای به صورت دمنوش ترکیبی همچون ماسالا، ماچا، اولانگ، رویبوس و…، انواع دمنوش‌های گیاهی با طعم میوه‌ها و گیاهان مختلف، انواع سردنوش و محصولات کنار چای همچون انجیر، مویز، توت و… از جمله محصولاتی هستند که می‌توانید از این سایت خریداری کنید.

کوپن و کد تخفیف چای مارکت

چای مارکت به منظور فراهم آوردن امکان خرید ارزان چای برنامه‌های تخفیف مختلفی را در نظر گرفته است که می‌توانید با دریافت کد تخفیف چای مارکت از تخفیفه از تخفیف‌های همیشگی و در قالب جشنواره‌های فروش برای خرید چای برخوردار گردید.

علاوه بر این دارای سیستم امتیازگیری و باشگاه مشتریان است که می‌توانید با ثبت نام در سایت، ارسال دیدگاه برای محصولات و خریدهایی که انجام می‌دهید امتیازات خود را افزایش داده و سپس با به حد نصاب رسیدن امتیازات خود آنها را به کد تخفیف تبدیل کنید.

با شرکت در برنامه فنجان داغ مشتریان نیز می‌توانید به مدت ۶۰ روز پس از اینکه خرید خود را انجام دادید، به مدت ۸ هفته از تخفیف‌ها خودکار برای خریدهای بعدی خود برخوردار شوید. این تخفیف‌ها نیز به صورت هفتگی هستند که با مراجعه به پیشخوان می‌توانید آنها را مشاهده کرده و تا سقف ۱۵ درصد تخفیف دریافت کنید.

با مراجعه به مجله چای مارکت نیز می‌توانید به مقالات و مطالب مفیدی در خصوص تهیه انواع چای، فواید نوشیدن و سبک زندگی که این نوشیدنی دارد دسترسی داشته باشید.

اطلاعات تماس

  • آدرس سایت: chaymarket.com
  • تلفن تماس: ۰۲۱۹۱۳۰۰۴۶۰
  • آدرس ایمیل: info@chaymarket.com

سوالات متداول

از کجا کد تخفیف چای مارکت دریافت کنیم؟

سایت تخفیفه به صورت تخصصی در زمینه دریافت کد تخفیف جدید فعالیت دارد. در هر زمان که قصد خرید چای از این فروشگاه داشتید می توانید وارد تخفیفه شده و از تخفیف‌های متنوع برای خرید انواع چای، دمنوش، سردنوش و ملزومات چای برخوردار شوید.

چرا کوپن تخفیف چای مارکت کار نمی‌کند؟

دلایل زیادی برای کار نکردن کد تخفیف چلی مارکت وجود دارد که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱: کوپن فقط مخصوص اولین خرید ایجاد شده و شما پیش از این خریدی از این فروشگاه انجام داده‌اید.
۲: اعتبار زمانی کد تخفیف منقضی شده یا اینکه اگر هم اعتبار زمانی دارد، تعداد استفاده از آن محدود بوده که قبلا توسط دیگران استفاده شده است.
۳: کوپن فقط برای خرید محصولات خاص یا محصولاتی با مبلغ بالاتر از مقدار تعیین شده ایجاد شده که در این حالت باید سفارش خود را بیشتر کنید.

چگونه از کد تخفیف چای مارکت استفاده کنیم؟

برای استفاده از تخفیف کافی است پس از اینکه یکی از تخفیف‌های فعال و دارای اعتبار زمانی را از تخفیفه دریافت کردید، روی دکمه«خرید کنید» کلیک کنید تا به صفحه چای مارکت هدایت شوید.
سپس کوپن را در کادر«کد تخفیف» وارد کرده و مراحل پرداخت سفارش را طی کنید. در صفحه«تسویه حساب» خواهید دید که مبلغ کوپن در صورتی که شرایط استفاده برای شما را داشته باشد اعمال و از مبلغ کل کسر خواهد شد.