کد تخفیف بورس ویو

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف بورس ویو دسترسی داشته و می‌توانید پکیج برنامه آنلاین بررسی تحلیل بنیادی و تکنیکال فرابورس ایران را با قیمت ارزان خرید کنید

۴.۸ امتیاز از ۵ از ۱۸ رای

لیست کدهای تخفیف بورس ویو

درباره بورس ویو

بورس ویو محصول شرکت پردازش اطلاعات مالی پویا، تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار و از زیر مجموعه های کارگزاری مفید است. بورس ویو با فراهم کردن اطلاعات مالی دقیق به کمک سرمایه گذاران و تحلیل گران می‌آید تا تصمیمات صحیح‌تر و سریع‌تری را در بازار سهام اتخاذ کنند. با استفاده از برنامه تولید شده توسط این سایت می‌تاونید به اطلاعات مورد نیاز برای هریک از سهم‌های بورس تهران، فرابورس و بورس خارجی دسترسی داشته و با تحلیل بنیادی و تکنیکال با دیدی باز نسبت به سرمایه‌گذاری و خرید و فروش سهام اقدام کنید.

خدمات و محصولات

همانطور که گفتیم این سایت یکی از مجموعه سایت‌های کارگزاری مفید است که ابزارهای مختلفی را جهت نوسان گیری و تحلیل بنیادی سهم در اختیارتان قرار می‌دهد. از جمله خدمات این سایت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

سامانه جامع تحلیل بنیادی

سامانه جامع تحلیل بنیادی بورس ویو، با انتشار در لحظه صورت‌های مالی، اطلاعیه‌ها و گزارش‌های تفسیری شرکت‌ها را در فرمت مورد نیاز تحلیلگران ارائه می‌کند.

با استفاده از این سامانه ضمن بی‌نیاز کردن از سامانه کدال، می‌توانید نسبت و ضرایب مالی را با بالاترین دقت محاسبه کرده و قابلیت مقایسه و گزارش‌گیری متنوعی را در اختیار داشته باشید.

ارائه وبسرویس(API)

با استفاده از این سرویس می‌توانید اقدام به ایجاد نرم‌افزارهای مختلفی برای سیستم عامل‌های گوناگون کرده یا اینکه در قالب یک سایت، همین گزارش‌ها را از طریق سرورهای بورس ویو تحلیل کرده و در اختیار کاربران خود قرار دهید.

کوپن و کد تخفیف بورس ویو

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف بورس ویو دسترسی داشته و می‌توانید با قیمت ارزان‌تری از این برنامه برای تحلیل بنیادی بورس استفاده کنید. با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت بورس ویو را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از خدمات این سایت دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان در خرید اینترنتی پکیج تحلیل تکنیکال بورس بهره‌مند شوند.

اطلاعات تماس

آدرس سایت: bourseview.com

تلفن تماس: 02181901085

آدرس ایمیل: info@pouyafinance.com