کد تخفیف بوکاپو

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف بوکاپو دسترسی داشته و می‌توانید اقدام به خرید اینترنتی کتاب الکترونیکی و صوتی مدیریت و رهبری، روانشناسی، کارآفرینی، بازاریابی

۴.۹ امتیاز از ۵ از ۴۵ رای

لیست کدهای تخفیف بوکاپو

درباره بوکاپو

کتابفروشی اینترنتی بوکاپو مرجع کتاب در حوزه رهبری، رشد و مدیریت می‌باشد. در این سایت و اپلیکیشن خلاصه و نکات مهم این کتاب‌ها توسط مترجمین و نویسندگان این فروشگاه تهیه و منتشر می‌شوند. لذا بوکاپو می‌تواند راهنما و مرجع خوبی برای کمک و یادگیری مهارت مدیریت و توسعه فردی و راه‌اندازی یک کسب و کار نوپا باشد. در این سایت می‌توانید به خلاصه انواع کتاب در دسته‌های مدیریت و رهبری، روانشناسی، کارآفرینی، رشد و توسعه مهارت‌های فردی، روابط و مهارت‌های اجتماعی، بازاریابی و فروش، افزایش بهره‌وری و مدیریت زمان دسترسی داشته باشید. همچنین می‌توانید با دانلود برنامه اندروید و ios به لیست تمامی محصولات این سایت دسترسی داشته باشید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف بوکاپو دسترسی داشته و می‌توانید خلاصه کتاب‌های الکترونیکی این فروشگاه و اپلیکیشن را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر می‌توانید جدیدترین کدهای تخفیف سایت بوکاپو را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در خرید کتاب از این سایت دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان برای خرید اینترنتی کتاب بهره‌مند شوند.