کد تخفیف بلوبانک

در این صفحه به کد تخفیف و کد معرف بلوبانک برای افتتاح حساب رایگان دسترسی داشته و می‌توانید از این اپلیکیشن نئوبانک برای خریدهای روزانه خود با امکانات متنوع استفاده کنید.

۴.۹ امتیاز از ۵ از ۳ رای

لیست کدهای تخفیف بلوبانک

درباره بلوبانک

بلوبانک یک نئویانک ایرانی است که متناسب با نیازهای روز مالی و بانکداری فعالیت خود را از سال ۱۳۹۸ آغاز کرده است. این سرویس که به نوعی بانک‌داری مدرن به حساب می‌آید، به شما این امکان را خواهد داد تا با استفاده از کد معرف بلوبانک بتوانید به صورت کاملا غیرحضوری افتتاح حساب کرده و از خدمات مختلف بانکداری استفاده کنید.

بلوبانک به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید از خدماتی همچون پرداخت قبوض، خرید شارژ، کارت به کارت، دریافت وجه، خرید از دستگاه‌های پوز فروشگاهی، دریافت وجه نقد از دستگاه‌های ATM و بسیاری امکانات دیگر بانکی بدون اینکه برای افتتاح حساب نیازی به حضور در شعبه بانک باشد، دسترسی داشته باشید.

مزایای استفاده از بلوبانک چیست؟

با توجه به اینکه بلوبانک یک نئوبانک در حوزه پرداخت‌های مالی است، اولین مزیت آن این است که شما برای افتتاح حساب نیازی به مراجعه حضوری نداشته و لازم نیست که مدارک مختلفی را نیز به صورت فیزیکی چاپ، امضا و یا به شعبه خاصی ارسال کنید.

این نئوبانک ایرانی متعلق به بانک سامان است و حساب‌هایی که برای کاربران در بلو بانک ایجاد می‌شوند، زیر نظر بانک سامان هستند. از همین رو بر اساس قوانین بانکی موجود به صورت پیشفرض کلیه حساب‌های کاربران در قالب سپرده بوده و ماهیانه ۱۰ درصد سود بانکی به شما نیز تعلق خواهد گرفت.

شما با داشتن یک حساب بلوبانک در واقع می‌توانید یک کارت عابر بانک مشابه سایر کارت‌های بانکی دریافت کنید که به یک شماره حساب و شماره شبای واقعی نزد بانک سامان متصل بوده و کلیه تراکنش‌ها و خریدهایی که انجام می‌دهید محفوظ هستند.

کارت‌های بلو در چندین رنگ مختلف طراحی شده که می‌توانید به صورت دلخواه کارت دلخواه خود را با رنگ‌های مشکی، قرمز، سبز، آبی و سایر رنگ‌ها دریافت کنید.

کد تخفیف و کد معرف بلوبانک

در حال حاضر با اینکه نزدیک به ۳ سال از ایجاد بلوبانک گذشته است، اما همچنان برای اینکه بتوانید از این اپلیکیشن استفاده کرده و افتتاح حساب کنید، نیاز به کد معرف بلوبانک دارید. برای این منظور می‌توانید پس از دانلود اپلیکیشن متناسب با سیستم عامل خود، با استفاده از کد معرف MFEJDY حساب خود را در بلوبانک افتتاح نمایید.

این کد معرف به صورت اختصاصی برای سایت تخفیفه ایجاد شده که کاربران تخفیفه با استفاده از آن قادر به افتتاح حساب در بلوبانک هستند. کافی است پس از نصب اپلیکیشن این کد را وارد کرده و سپس باقی مراحل را که شامل درج مشخصات و ارسال تصویر از صفحات شناسنامه و کارت ملی است طی کنید تا کمتر از ۲۴ ساعت حساب شما افتتاح گردد.

سوالات متداول

بلوبانک چیست و چرا باید از آن استفاده کنم؟

بلوبانک یک نئوبانک ایرانی است که با استفاده از آن به صورت کاملا غیر حضوری اقدام به افتتاح حساب در بانک سامان خواهید کرد. این اپلیکیشن پرداخت برنامه‌ای به شما امکانات مختلفی همچون خرید اینترنتی، خرید از پوز فروشگاهی، کارت به کارت و سرویس دریافت وجه را مشابه سایر کارت‌های عضو شتاب خواهد داد.
بلوبانک به شما کمک می‌کند که بدون اینکه پیچیدگی‌های خاص افتتاح حساب در بانک را داشته باشید، خدمات بانکداری مدرن را تجربه کنید. همچنین حساب‌های بلوبانک به صورت خودکار ماهیانه ۱۰ درصد سود بانکی را برای شما به همراه خواهند داشت.

کد معرف برای افتتاح حساب بلوبانک را از کجا دریافت کنم؟

برای اینکه بتوانید از بلوبانک استفاده کنید، نیاز به کد معرف دارید. شما می‌توانید با استفاده از کد معرف MFEJDY در بلوبانک افتتاح حساب کرده و از خدمات آن بهره‌مند شوید. این کد معرف بلوبانک اختصاصی تخفیفه است که برای کاربران این سایت در نظر گرفته شده است.

نحوه دریافت کارت بانکی بلوبانک چگونه است؟

پس از اینکه افتتاح حساب شما با موفقیت انجام گرفت و پیامک آن را دریافت کردید، می‌توانید با استفاده از نام کاربری و رمزی که انتخاب کردید وارد برنامه شوید.
سپس به منوی کاربری رفته و درخواست خود را برای کارت بانکی ثبت کنید. شما می‌توانید رنگ دلخواه را از بین گزینه‌های موجود برای کارت بانکی انتخاب کنید. در نهایت ظرف مدت کمتر از ۷ روز کارت بانکی شما صادر شده و درب منزل از طریق پست تحویل خواهید گرفت.