۴.۹ امتیاز از ۵ از ۶ رای

لیست کدهای تخفیف ماز

درباره ماز

گروه آموزشی ماز سایتی در زمینه آموزش کنکور و برگزاری آزمون‌های آنلاین و برنامه‌ریزی برای موفقیت در کنکور است. این سایت در ابتدا توسط چند نفر از رتبه برترهای کنکور راه‌اندازی شده و به‌صورت تخصصی صرفا روی آموزش دروس زیست تمرکز داشت که در سال اول با شرکت ۲۰ نفر در کلاس‌ها موفق شده بود تا سه نفر از اعضا را با برنامه‌ریزی درست به رتبه تک رقمی کنکور تبدیل کند. بعد از مدتی تمرکز این سایت روی سایر رشته‌ها نیز بیشتر شده و حالا می‌توانید برای رشته‌های مختلف از این گروه کمک بگیرید تا موفقیت خود را در کنکور تضمین کنید. تمامی پرسنل این گروه آموزشی حالا از رتبه‌های برتر کنکور از رشته‌های مختلف پزشکی و… هستند.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف ماز دسترسی داشته و می‌توانید از خدمات برنامه ریزی برای کنکور با قیمت ارزان‌تری استفاده کنید. اگر قرار است در کنکور سراسری شرکت کنید و به‌دنبال یافتن کم هزینه‌ترین آموزشگاه کنکور آنلاین هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت ماز را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای برای شرکت در دوره‌ها و کلاس‌های آموزش کنکور این سایت دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.