۵ امتیاز از ۵از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف بیمیتو

دیدگاه‌های کدهای تخفیف بیمیتو

  • تخفیفه تخفیفه

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

برای ثبت تجربه، باید وارد حساب کاربری خود شوید:

ورود به حساب

بیمیتو، سامانه خرید و مدیریت آنلاین بیمه است و به شما این امکان را می‌دهد با ورود به سایت بیمیتو و یا با نصب اپلیکیشن تمامی اطلاعات مورد نیاز از جمله بررسی و مقایسه قیمت شرکت‌های بیمه، سطح کیفیت خدمات شرکت‌های مختلف را مقایسه و آگاهانه بتوانید خرید خود را انجام دهید. بیمیتو با شرکت‎های بیمه که مورد تائید بیمه مرکزی هستند همکاری می‌کند و به معرفی و مقایسه خدمات بیمه‌گر می‌پردازد و شما می‌توانید از طریق بیمیتو اقدام به خرید کنید.

bimito این امکان را به شما می‌دهد تا با آسودگی خاطر بیمه‌های خود را مدیریت کنید و از زمان اتمام بیمه، تاریخ سررسید اقساط بیمه‌ها و… مطلع شوید و در هر لحظه و در هر مکان که هستید می‌توانید به اطلاعات بیمه‌ای خود دسترسی داشته باشید. لازم به ذکر است که کارشناسان بیمیتو مشاوره رایگان به شما برای خرید و دریافت خدمات بیمه‌ای ارائه می‌کنند.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف بیمیتو دسترسی داشته و می‌توانید برای خرید بیمه وسایل نقلیه، بیمه اشخاص، بیمه اموال را از طریق اپلیکیشن بیمیتو انجام دهید. اما از آنجایی که کدهای تخفیف ارائه شده ممکن است سریع منقضی شده یا تعداد استفاده از آنها محدود باشد، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کوپن تخفیف بیمیتو را در ایمیل خود دریافت کرده و قبل از دیگران از آنها استفاده کنید.

همچنین در صورتی که تجربه استفاده از خدمات بیمیتو را دارید و از اپلیکشن بیمیتو خریدی انجام داده‌اید از شما خواهشمندیم تجربیات خود را از طریق همین صفحه از بخش «نقد و بررسی» با ما به‌اشتراک بگذارید.