کد تخفیف مرکوری

۵ امتیاز از ۵ از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف مرکوری

درباره مرکوری

مرکوری اولین محصول بیمه‌‌‌ای مبتنی بر مصرف یا UBI در ایران است. ایده اصلی این اپلیکیشن بیمه بدنه هوشمند و موقت است؛ اما برای زمان‌هایی خاص. تقریبا بیشتر ما جزو افرادی هستیم که به بیمه بدنه نیاز داریم اما در طول یک ماه شاید نهایتا فقط 3 بار با خودروی شخصی مسافتی طولانی را طی کنیم؛ درحالی که هزینه بیمه سالانه برای ما اصلا به صرفه نیست و برای همین خودروهای خود را بیمه بدنه نمی‌کنیم. این اپلیکیشن در نهایت با سرمایه‌گذاری شرکت بیمه کوثر و شرکت هرمس شریف به مرحله‌ی اجرا و پیاده‌سازی رسید و در 1 اسفند 1397 راه اندازی شد تا بتوانید برای سفرهای بین شهری خود که فاصله نسبتا زیادی دارند بیمه موقت بدنه خریداری کنید.

روش مار این اپلیکیشن به این صورت است که بدون نیاز به حضور فیزیکی، از بخش‌های مختلف خودرو به همراه مشخصات شناسایی تصاویر را ارسال می‌کنید. سپس از بین پکیج‌های موجود و قیمت روز خودرو خود، مشخص می‌کنید که برای چند روز نیاز به بیمه دارید. البته این امکان هم فراهم است تا مبدا و مقصد سفر خود را نیز مشخص کنید. در این صورت بیمه موقت کاملا آنلاین برای شما صادر شده و با خیالی آسوده می‌توانید سفر بین شهری خود را بدون نگرانی بابت سرقت و خسارت به خودرو انجام دهید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف مرکوری دسترسی داشته و می‌توانید بیمه موقت بدنه خودرو را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف اپلیکیشن مرکوری را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از بیمه بدنه موقت این برنامه دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.