کد تخفیف بیمه دات کام

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف بیمه دات کام دسترسی داشته و می‌توانید انواع بیمه شخص ثالث، بدنه خودرو، آتش سوزی، بیمه عمر، بیمه بیکاری را با قیمت ارزان خرید

۵ امتیاز از ۵ از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف بیمه دات کام

درباره بیمه دات کام

بیمه دات کام یک سامانه و اپلیکیشن استعلام قیمت، خرید و ثبت نام انواع بیمه نامه می‌باشد. افراد با مراجعه به وب‌سایت بیمه و با پاسخ دادن به چند سوال ساده می‌توانند قیمت و کیفیت بیش از 10 شرکت بیمه مورد تایید سازمان بیمه مرکزی ایران را مقایسه کنند. پس از بررسی می‌توان به خرید بیمه مورد نظر خود اقدام نموده و با فاصله چند روز در محل برگه بیمه را تحویل بگیرید. از جمله شرکت‌های بیمه طرف قرارداد با این شرکت می‌توان به بیمه‌های ما، دانا، آرمان، البرز، تجارت ،اقتصاد نوین، سرمد، پاسارگاد، آسیا، دی، سامان، پارسیان، معلم، ملت، سینا، رازی، ایران و میهن اشاره کرد.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف بیمه دات کام دسترسی داشته و می‌توانید انواع بیمه نامه با قیمت ارزان خریداری کنید. با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر می‌توانید جدیدترین کدهای تخفیف سایت بیمه دات کام را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از خدمات استعلام قیمت و خرید آنلاین بیمه از این سایت دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان در خرید اینترنتی بیمه نامه بهره‌مند شوند.