کد تخفیف بهشت یار

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف بهشت یار دسترسی داشته و می‌توانید سفارش خدمات خاکسپاری، مراسم تدفین، ختم آنلاین، خرید گل مزار، درخواست مداح و… با قیمت ارزان

۴.۸ امتیاز از ۵ از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف بهشت یار

درباره بهشت یار

بهشت یار سامانه انلاین خدمات خاکسپاری، تدفین و تحریم است. با استفاده از این سایت می‌توانید برای زمانی که عزیزانتان را از دست می‌دهید به انواع خدمات مورد نیاز در زمینه تدفین و برگزاری مراسم دسترسی داشته باشید. از جمله خدمات ارائه شده توسط این سامانه می‌توان به رزرو مداح و اکو، رزرو صندلی و مراسم ترحیم، رزرو آمبولانس، خرید گل و سنگ قبر، سرویس ایاب و ذهاب، پکیج‌های ترحیم، چاپ بنر و اعلامیه، ترخیص متوفی و ختم آنلاین اشاره کرد. بهشت یار با گلچین بهترین تالارهای پذیرایی تهران و حومه می‌تواند انتخابی راحت‌تر برای شما فراهم آورد و همچنین می‌توانید تمامی مساجد تهران را بدون حضور رزرو کنید. شاید زمان نداشته باشد و یا می‌خواید راحت‌تر خرید کنید؛ می‌توانید بین طرح‌های به‌روز بهشت یار دسته گل و تاج گل خود را انتخاب کنید و یا طرح مورد نظر خود را ارسال کنید و مطابق با آن خدمات دریافت کنید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف بهشت یار دسترسی داشته و می‌توانید خدمات این سایت را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت بهشت یار را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از خدمات این سایت دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان برای سفارش آنلاین خدمات تدفین و ترحیم بهره‌مند شوند.