۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

فروشگاه اینترنتی بازرگام و اپلیکیشن موبایل که برای اندروید و ios در دسترس است امکان خرید اینترنتی میوه و سبزیجات را در برخی شهرهای ایران برای شما فراهم می‌کند. این سایت در حال حاضر در شهرهای تهران، البرز(کرج)، اصفهان، یزد و کرمان فعال بوده و به کمک اپلیکیشن بازرگام می‌توانید سفارش خرید اینترنتی میوه و سبزیجات تازه را ثبت کنید. برای استفاده از این سایت کافی است در ان ثبت نام کرده یا اینکه اپلیکیشن آن را روی گوشی هوشمند خود نصب کنید. البته سرویس‌های جدیدی نیز روی این اپلیکیشن راه‌اندازی شده که علاوه بر محصولات ذکر شده می‌توانید انواع حبوبات، فرآورده‌های حاصل از میوه و سبزیجات را نیز آنلاین خرید کتید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف بازرگام دسترسی داشته و می‌توانید از کوپن تخفیف برای خرید اینترنتی سبزیجات و میوه با قیمت ارزان‌تر استفاده کنید. اگر در شهرهای ذکر شده سکونت دارید و می‌خواهید همیشه میوه و سبزیجات تازه در دسترستان باشد، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف اپلیکیشن بازرگام را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از این سایت و اپلیکیشن دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان در خرید آنلاین میوه و سبزیجات بهره‌مند شوند.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های بازرگام که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

search مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از بازرگام دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

send ارسال کنید

به‌جای کرونا، تخفیف بگیرید!