کد تخفیف ازکی

۵ امتیاز از ۵از ۱ رای

تجربه خرید از ازکی

  • تخفیفه تخفیفه

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

برای ثبت تجربه، باید وارد حساب کاربری خود شوید:

ورود به حساب

درباره ازکی

ازکی سایتی در زمینه صدور انواع بیمه نامه شخص ثالث، بدنه، مسافرتی، بیمه تکمیلی، بیمه عمر، بیمه آتش سوزی و زلزله، بیمه موتور سیکلت و انواع بیمه نامه‌های شرکتی می‌باشد. این سایت با تمامی شرکت‌های بیمه‌ای بزرگ همچون آسیا، دی، دانا، دی، رازی، سامان و… طرف قرارداد است. شما می‌توانید از مشاوره در خرید انواع هریک از بیمه نامه‌های ذکر شده، مقایسه قیمت از شرکت‌های مختلف را توسط این سایت مورد بررسی قرار داده و بر اساس قیمت و شرایطی که دارید بیمه خود را در سریع‌ترین زمان ممکن خریداری نمایید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف ازکی دسترسی داشته و می‌توانید انواع بیمه نامه را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. اگر زیاد با محصولات و ابزار آلات سر و کار دارید پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت Azki را در ایمیل خود دریافت کنید تا قبل از اتمام تعداد دفعات استفاده از کوپن تخفیف یا اتمام زمان استفاده از آنها مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ی خرید آنلاین بیمه نامه از این سایت دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان در خرید اینترنتی آنلاین بیمه نامه بهره‌مند شوند.

سوالات متداول