کد تخفیف املاک باشی

۴.۸ امتیاز از ۵ از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف املاک باشی

درباره املاک باشی

سایت املاک باشی به صورت تخصصی در زمینه اجاره و رزرو انواع اقامتگاه فعالیت دارد. به کمک این سایت می‌توانید ابتدا مقصد خود را که می‌تواند شامل هریک از شهرهای ایران باشد را انتخاب کنید. سپس تاریخ ورود، خروج و در نهایت تعداد افراد مهمان را انتخاب کنید تا متناسب با آن اقامتگاه‌هایی که در دسترس هستند و قابلیت رزرو دارند را مشاهده کنید. این سایت انواع اقامتگاه بومگردی، خانه روستایی، خانه ویلایی، هتل، آپارتمان، ویلا و سوئیت را در خود دارد. امکانات رفاهی هر یک از مکان‌ها نیز مشخص شده است تا بر اساس آنها اقامتگاهی رفاهی را انتخاب کنید. بر اساس نظرات مسافران نیز می‌توانید وضعیت کلی هر اقامتگاه را بررسی کنید.

اگر هم دارای موقعیی برای اجاره دادن هستید می‌توانید با عضویت به عنوان میزبان در این سایت، آن را به گردشگران اجاره داده و از طریق آن کسب درآمد قابل توجهی داشته باشید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف املاک باشی دسترسی داشته و می‌توانید با قیمت ارزان‌تری اقدام به رزرو اقامتگاه در تمامی شهرهای ایران به کمک این سایت کنید. اگر برنامه سفر به هر یک از شهرهای ایران را دارید و به دنبال رزرو اقامتگاه هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت املاک باشی را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در رزرو سوئیت، منزل، آپارتمان و هتل دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.