۵ امتیاز از ۵از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف الوپیک

دیدگاه‌های کدهای تخفیف الوپیک

  • تخفیفه تخفیفه

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

برای ثبت تجربه، باید وارد حساب کاربری خود شوید:

ورود به حساب

الوپیک سامانه‌ای برای حمل بار حمل و نقل آنلاین بار است که می‌توانید برای ارسال مرسوله‌های سبک، نیمه‌سنگین و سنگین خود از انواع پیک موتوری، سواری یا وانت و کامیونت برای حمل بار در سطح شهرهای مختلف استفاده کنید. علاوه بر این‌ها امکان حمل مسافر و فروش با قابلیت دریافت هزینه درب منزل با این سامانه فراهم است. برای استفاده از این سامانه کافی است اپلیکیشن الوپیک را روی گوشی هوشمند خود نصب کرده و از خدمات پیک موتوری به صورت آنلاین از طریق اینترنت بهره‌مند گردید.

پرداخت در این سیستم نیز به‌صورت آنلاین است و علاوه بر اپلیکیشن‌های موبایل از طریق مرورگر هم می‌توانید از خدمات آن استفاده کنید. همچنین قابلیت استفاده از کیف پول یا همان شارژ حساب کاربری فراهم است تا در هر بار خرید مجبور نباشید وارد درگاه بانکی شوید. این گزینه برای کسانی که به ارسال انبوه الوپیک که از API آن استفاده می‌کنند گزینه بسیار مناسبی است.

کوپن و کد تخفیف الوپیک

با استفاده از اپلیکیشن الوپیک در هر جای تهران که هستید می‌توانید درخواست پیک موتور، وانت، تاکسی سواری، وانت سنگین، وانت سبک برای ارسال بسته، خود را ثبت کنید و از لحظه‌ای که سفارش خود را ثبت می‌کنید می‌توانید حرکت پیک را روی نقشه به صورت زنده دنبال کنید تا از رسیدن مرسوله با سرعت و دقت کافی مطمئن شوید. جدایی از این می‌توانید از سرویس الو تاکسی هم برای مسافرت درون شهر استفاده کنید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف الوپیک دسترسی داشته و می‌توانید برای انواع خدماتی که ارائه می‌دهد از تخفیف‌های درصدی و اعتباری برای حمل ارزان‌تر استفاده کنید. برای دریافت کوپن تخفیف الوپیک زودتر از سایرین پیشنهاد می‌کنیم از طریق فرم خبرنامه آدرس ایمیل خود را ثبت کرده و با اشتراک در خبرنامه‌ی تخفیفه زودتر از دیگران کدهای تخفیف را در ایمیل خود دریافت نمایید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از خدمات این تاکسی اینترنتی دارید، از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» در انتهای همین بخش برای ما ارسال کنید.

اطلاعات تماس

آدرس سایت: alopeyk.com

تلفن تماس: 02141346

آدرس ایمیل: support@alopeyk.com