کد تخفیف آچاره

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف آچاره دسترسی داشته و میتوانید با قیمت ارزان درخواست انجام خدمات نظافت و تعمیرات منزل و محل کار را با اپلیکیشن و سایت ثبت کنید

۵ امتیاز از ۵ از ۱ رای

لیست کدهای تخفیف آچاره

درباره آچاره

آچاره سایت و اپلیکیشن درخواست تخصص و خدمات است. با استفاده از آن می‌توانید انواع خدمات همچون نظافت و شستشوی منزل، پذیرایی و پخت و پز، تعمیرات، جوشکاری و آهنگری، آرایشگری و پیرایش، برقکاری، خدمات ماساژ و… را درخواست کنید. شما می‌توانید هر نوع تخصصی را که دارید با پیوستن به متخصصین آچاره انجام داده و از طریق آن درآمد مناسبی داشته باشید. شما می‌توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز انواع خدمات را از طریق سایت یا اپلیکیشن موبایل که برای اندروید و ios در دسترس است درخواست کنید. در وبلاگ آن نیز مطالب آموزشی مختلفی در زمینه خدمات ذکر شده وجود دارند تا خود شما نیز بتوانید تا جایی که می‌توانید این خدمات را انجام داده و با نکات پیرامون آن آشنا شوید.

این سایت در شهرهای مختلفی همچون تهران، کرج، هشتگرد و نظر آباد، اصفهان، شیراز، تبریز، مشهد، سبزوار، رشت، قم، همدان، کرمان، جیرفت، یزد، خرم آباد، سنندج، اهواز، سلمانشهر، بابل، اراک، ساوه، آمل، بندرعباس و کیش فعالیت دارد.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف آچاره دسترسی داشته و می‌توانید از طریق اپلیکیشن درخواست خدمات نظافت و انجام تعمیرات را با قیمت ارزان ثبت کنید. اگر دارای شرکت هستید و نیازمند خدمات نظافت و تعمیرات می‌باشید پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت آچاره را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از خدمات تعمیر و نظافت منزل با این سایت و اپلیکیشن دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن برای داشتن تجربه‌ای ایمن و با اطمینان برای درخواست خدمات نظافت منزل بهره‌مند شوند.